hv_zima_750x625_2

AKTIVITY PÁLAVA

Amenity Penzion Horní Věstonice

Užijte si krásy Pálavy na maximum a ubytujte se v Amenity Penzion Horní Věstonice, který vám poskytne vše, co od ubytování očekáváte.

Hosté ocení venkovní bazén a v rozlehlé zahradě se nachází spousta volnočasových aktivit.

Aktivity v okolí

Oblast Pálavy je zapsána mezi památkami UNESCO jako největší parkově upravená krajina na světě. Nabízí široké spektrum aktivit – jízdu lodí, na koni, na kole nebo třeba kočárem či na bruslích. Na milovníky vína číhá na každém rohu vinný sklípek. Zamilovaní mohou prozkoumat romantické kolonády a zámečky skryté v lesích, vyšplhat na útesy Pálavy anebo lenošit v lázních.

Uprostřed rovinaté krajiny Pálavy se tyčí Pálavské vrchy, které nabízí panoramatický výhled na celou jižní Moravu. Objevte výjimečné výhledy ze zřícenin Dívčí hrady, Sirotčí hrádek, ze spirálové rozhledny v Kobylí, ze Svatého kopečku v Mikulově, Mandloňové rozhledny u Hustopečí, kolonády na Reistně nad Valticemi anebo od kapličky na Hradišťku ve Velkých Bílovicích.

Doporučujeme se projít fotogenickou levandulovou farmou ve Starovičkách, prozkoumat všechny krásy Lednicko-valtického areálu a park zámku Lednice až k legendárnímu Minaretu. Pokud vás to táhne k vodě, nasměrujte si to k Novomlýnským nádržím s ostrovním kostelíkem sv. Linharta, jediným zbytkem zaniklé vesnice Mušov. Děti vás budou milovat, pokud společně vyrazíte na skluzavky, tobogány a další vodní atrakce v Aqualandu Moravia.

| Amenity Penzion Horní Věstonice | Pálava | Horní Věstonice |

tipy-na-vylet_2000x1000mm
WEB
WEB
ZJISTIT VÍCE
ZJISTIT VÍCE
Kudyznudy.cz - tipy na výlet Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/o-kudy-z-nudy/bannery-a-loga
Call Now Button